Prive ekskluzive: Genta dhe Usta drejt martesës!

By

Prive udhëtoi drejt Stambollit mundësuar nga As Travel, për t’i bërë një vizitë çiftit tejet të dashuruar Genta dhe Usta.

Teksa ajo po përgatitet për videoklipin e saj të ri nuk mungon as parnteri i saj i jetës Usta.

Si u njohën ata, si ndodhi që ata të dashuroheshin dhe cka ka të re në lidhjen e tyre.

Të gjitha këto ekskluzivisht në Prive!

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm