Genta vendos të na mahnisë me rastin e ditëlindjes

By

Këngëtarja Genta Ismajli sot feston ditëlindjen.

E ndonëse në orët e para u duk se në 33  vjetorin e lindjes e pret një festë modeste që përfundoi me tortën që ua sollëm gjatë ditës në portal, duket se më e bukura është ruajtur për mbrëmje.

Këngëtarja është bërë gati për të festuar sonte dhe paraqitja e jashtme ka qenë fokusi kryesor.

Në disa prej fotografive të ndara nga dyshja Sellma e Kaci, Genta shihet teksa me trendet e reja të grimit dhe frizurave shkëlqen nën kurimin e dyshes që iu beson tash e disa vite.

Pamjet e mëposhtme flasin vetë… /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm