Modelja e njohur gjendet e vdekur në shtëpinë e saj

By

Modelja e njohur Annalisse Brrakensiek është gjetur e vdekur në shtëpinë e saj në Sydney.

Policia tha se trupi i pajetë i një gruaje u gjet në Potts Point në pasditen e së dielës, pasi miqtë e saj ngritën shqetësime për të.

Sipas “the Guardian”, ekzaminimi i plotë për të përcaktuar arsyet e vdekjes së modeles nuk është kryer ende.

Modelja u bë e famshme që prej moshës 16-vjeçare, duke u paraqitur në kopertinat e revistave dhe duke marrë pjesë në shoë të famshëm televizivë, u përfshi vitet e fundit në punë vullnetare në organizata për parandalimin e vetëvrasjeve teksa përpiqej të hidhte pas krahëve vdekjet e miqve dhe gjyshit të saj.

Image result for Annalisse Braakensiek

Artikuj të ngjashëm