Arta Bajrami bëhet sërish nënë, ky është emri super special i vajzës!

By

Këngëtarja kosovare Arta Bajrami, është bërë nënë për të tretën herë.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Xhemajl Sekiraqa, e kanë plotësuar familjen e tyre edhe me një vajzë, e cila erdhi në jetë këtë të enjte.

Bajrami tashmë ka edhe një vajzë e një djalë, ndërsa tash e tutje do jetë edhe nëna e një vogëlusheje me një emër shumë të veçantë.

Image result for bashkeshorti i arta bajramit

ELECTRA është emri që çifti ka zgjedhur për vajzën e tyre, emër për të cilin mund të thuhet se është tejet special dhe i padëgjuar më herët në mesin e shqiptarëve.

Njoftimin për lindjen e Arta Bajramit e ka dhënë vëllai i saj Don Arbas, përmes profilit të tij në Facebook. /Prive.al

Falenderimi i takon Allahut te Madherishem qe na solli ne jete dhe një Mbese me emrin  ELECTRA  te don Dajo shumë”, ka shkruar ai. 

Artikuj të ngjashëm