Këngëtari shqiptar godet me deklaratë: Do të bëhem Gay se është trend!

By

Ka një personalitet shumë kontravers. Gjithmonë bën deklarata që për publikun janë shokuese dhe enden për ditë të tëra në media.

E tillë ishte edhe kësaj here deklarata e këngëtarit  e kantautorit shqiptar Kastro Ziso, i cili ka thënë se do ndërrojë orientim seksual për pak kohë.

Së fundmi, ai ishte i ftuar në emisionin ‘Fun Day’, ku moderatorja e pyeti Kastron nëse i kishte shkruar ndonjëherë të dashurës letra dashurie. “Pse mi ça jam unë, jam ndonjë borzilok unë? Patjetër mi”- përgjigjet ai.

“Kam bërë aq shumë këngë për femrat sa po mendoja dy vjet të bëhem gay fare. Kot, gjëndje. 2018-2020 po rri gay ca kohë, meqë është trend”, është përgjigjur Kastro me humor.

Artikuj të ngjashëm