Publikohen fotografitë e martesës së Paris Hilton (FOTO)

By

Carter Reum nuk mundi t’i mbante lotët ndërsa nusja e tij, Paris Hilton, ecte në korridor gjatë dasmës së tyre luksoze në Bel-Air.

Megjithatë, Demi Lovato nuk ishte e ftuara e vetme e famshme që performoi në natën speciale.

Dasma u zhvillua në pronën e gjyshit të ndjerë të Parisit, Barron, në Kaliforni, dhe tenda ishte zbukuruar me lule të bardha të mëdha.

“Çifti i tha zotimet e tyre nën një hark me trëndafila të bukur të bardhë. Ishte e bukur dhe ata i shkruan zotimet e tyre”, tha një burim.

E ftuara na tha: “Dasma ishte shumë prekëse dhe shumë e ëmbël. Paris dukej e mrekullueshme në fustanin e saj; ajo dukej vërtet engjëllore.

Nuk dukej se ishte “shumë e mbushur me yje”, tha burimi, por miqtë Abdul, Emma Roberts, Bebe Rexha dhe Kim Kardashian të gjithë morën pjesë.

“Ata të gjithë u mblodhën së bashku dhe dukeshin shkëlqyeshëm. Njerëz që nuk i shihni kurrë në Los Anxhelos erdhën për këtë martesë shumë njujorkezë”, tha burimi.

Manjati i kazinosë Steve Wynn gjithashtu mbajti një “fjalim shumë prekës” se sa i emocionuar ishte ai në dasmë.

Kamerat ishin të ndaluara, me përjashtim të xhirimeve të grupit të Peacock për dokumentarët e rinj të Hilton, “Paris in Love”, i cili u shfaq në të njëjtën ditë me dasmën.

“Kishte kamera të varura në pemë, kaq shumë kamera! Nuk mund të fusësh një kafshatë ushqimi në gojë pa të parë kamerat”, tha burimi.

Artikuj të ngjashëm