Eni Koçi flet për ceremoninë VIP me Genc Prelvukaj, si qëndron e vërteta?

By

Në mediat online po qarkullon lajmi se pas konfirmimit të lidhjes së Eni Koçit me Genc Prelvukaj, çifti ka vendosur të organizojë një ceremoni VIP gjatë këtij viti.

Mirëpo, këngëtarja nuk ka heshtur rreth këtij lajmi dhe ka vendosur të flasë nëse është e vërtetë apo jo.

Përmes një postimi në instastory, Eni ka lënë të kuptohet se asgjë nuk ka të vërtetë dhe se nuk bëhet fjalë për asnjë ceremoni pasi çifti nuk i pëlqen.

Më poshtë postimi i plotë i këngëtares./Prive.al  

Artikuj të ngjashëm