Ekskluzive: Heidi Lushtaku e Robin Krasniqi flasin për herë të parë për lidhjen e tyre në NIN (VIDEO)

By

Boksieri i famshëm kosovar Haxhi Krasniqi dhe e fejuara e tij Heidi Lushtaku, vijnë bashkë këtë të hëne në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova.

Modelja e njohur e boksieri, këtë e kanë edhe paraqitjen e parë në publik që kur u fejuan një viti më parë.

Kjo është njëra ndër intervistat më simpatike në Nd’rrimin e Natës në Klan Kosova, pasi ata të dy pa komplekse rrëfejnë cdo gjë rreth jetës private e madje edhe në lojën “Haje ose Thuaje” sfidojnë njëri tjetrin me pyetje!

Ndiqeni këtë të hëne në ora 22:00 në NIN të Klan Kosovës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm