Menduat se është lehtë të jesh këngëtare? Shiheni çfarë heq Ronela Hajati

By

Këngëtarja Ronela Hajati, ashtu siç edhe kishte paralajmëruar për këtë verë po sjellë tri këngë.

Derisa dy ta parat në bashkëpunim me reperin Don Phenom i ka publikuar, këngëtarja ka shtruar rrugën për publikimin e këngës së saj të radhës.

Kësaj here, Ronela do lansojë projektin solo ndërsa realizimi i këtij klipi, është shoqëruar pak me probleme!

Nëse keni menduar se të jesh këngëtare e performuese është lehtë, Ronela Hajati na e shpjegon më së miri që kjo nuk qëndron.

Gjatë kohës sa ajo po xhironte klipin e saj të ri, kishte një skenë ku i duhej të zbriste shkallët, ama me qëndrim.

Dhe këtu e pëson këngëtarja!

Asaj i rrëshqet këmba dhe rrëzohet, megjithatë ajo e ndau këtë video me fansat e saj në Instagram, që të gjithë edhe të qeshnim pak…

Artikuj të ngjashëm