Ujë e sapun: Xhensila Myrtazaj e bukur edhe pa “pikë” grimi në fytyrë

By

Është ndër këngëtaret më të bukura shqiptare, dhe tani atë e ka zbukuruar edhe më shumë hiri i mëmësisë.

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj që u bë nënë para pak muajsh duke sjellë në jetë vajzën e parë me aktorin Bes Kallaku, ende nuk ka bërë ndonjë paraqitje publike me ndonjë projekt të r.

Megjithatë ajo fansat e saj po i mbanë të informuar për përditshmërinë e saj.

Fansat që nuk i ka të paktë të numër, i ka qerasur me një fotografi në të cilën ka pozuar e sapo zgjuar nga gjumi.

E ënjtur dhe e pa grimuar, Xhensila po duket tejet bukur në këtë imazh që sapo ka lansuar në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

Good morning…

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Artikuj të ngjashëm