Butrint Imeri lanson këngën “Hajt Hajt”, në klip një vajzë e vecantë për të (VIDEO)

By

Butrint Imeri sot lansoi projektin e tij të radhës, pas duetit që solli me reperin Majk.

Kësaj here, edhe pas këngës me Gjikon, ai po vjen solo ndërsa kënga që lansoi është tejet e veçantë për të.

Këtë e ka thënë vet këngëtari në profilin e tij në Instagram, ku shkruan se mezi ka pritur që kjo këngë të dalë për fansat e tij.

“Nesër n’ora 14:00 publikohet kanga jem ma e re “Hajt Hajt”, projekti që e kom prit më me padurim deri tash për me e publiku dhe projekti që i kom kushtu ma së shumti kohë dhe vëmendje për dallim nga këngët tjera që i kam sjellë”, shkruan Imeri.

Ai po ashtu ka falënderuar bashkëpunëtorët e tij duke shkruar që shpreson se kjo verë do jetë e nxehtë me projektet e reja muzikore.

“Hajt Hajt”, është një këngë dedikuar një ndarjeje të një lidhjeje dashurie, e cila ka përfunduar keq!

Në klip, shfaqet edhe moderatorja Kiara Tito, vajza me të cilën ai u përfol për një kohë të gjatë që ishte në lidhje.

Artikuj të ngjashëm