Këngëtarja e njohur bëhet nënë për herë të dytë

By

Cassie është bërë nënë dhe lajmin e ëmbël e vëri të ditur me anë të një postimi në Instagram, ku publikoi një foto të vogëlushes së saj duke zbuluar edhe emrin.

“Të hënën më 22 mars, 2021 @ 10:22 am zemrat tona u rritën. Mirësevjen në botë vajzë bebe! Ne ju duam shumë Sunny Cinco Fine!”, shkroi Cassie në Instagram.

Ajo gjithashtu ndau edhe disa fotografi në postim duke na prezantuar me të porsalindurën. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Casandra (@cassie)

Artikuj të ngjashëm