‘Me mu’ regjistron 2 milionë shikime!

By

Kënga ‘Me mu’ nga trio Gold AG, Greta dhe Eni Koçi është shënuar si një ndër projektet më të suksesshme të fundvitit.

Për 10 dita nga lançimi kjo këngë ka regjistruar dy milionë shikime në kanalin e reperit në YouTube.

‘Me mu’ ishte pjesë e shtypit për huazim nga tregu rumun por për këtë çështje tregoi Gold Ag në intervistën Prive të transmetuar të shtunën.

 

Artikuj të ngjashëm