Ku i’a zuri vendin Sheila, Ronelës?!

By

Ronela Hajati kishte kohë që paralajmëronte këngën ‘Tiger’ nën ombrellën e MaxAudio ku ishte pjesë. Por një mosmarrëveshje mes tyre bëri që ky klip të anulohej dhe Ronela të largohej nga ky label.

Por mbrëmë është publikuar një tjetër këngë nga ky ekip por këtë herë për një këngëtare tjetër.

Artistja e fundit e rekrutuar në labelin e Max, është fituesja e X Factor Albania 1, Sheila Haxhiraj.

Sheila dje publikoi projektin ‘Datty, Datty’ që po merr kritika pozitive.

Artikuj të ngjashëm