Sipas Kushtrim Qerimit, kush do duhej të hiqte dorë nga aktrimi?

By

E njohim më së miri nga seriali i “O sa mirë” dhe Kushtrim Qerimi kësaj here ishte protagonist në intervistën më të shkurtër të Prive, “60 sekonda”.

Ai përgjigjet në pyetjet më provokative të intervistës, por kush sipas tij nuk e meriton të quhet aktor/e?

Këtë e shumë të tjera zbulojini në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm