A e keni ditur që Leonora Jakupi e ka teze këtë këngëtare të njohur? (FOTO)

By

Këngëtarja Leonora Jakupi mbrëmë martoi motrën, Blertën në dasmën e të cilës këndoi edhe vetë.

Artistja shkëlqeu në një fustan të zi derisa po argëtohej me miqtë dhe familjarët e saj.

Por, a e keni ditur që Leonora e ka teze, këngëtaren e famshme?

Përmes një fotografie të postuar në instastory, Jakupi zbuloi se Vjollca Haxhiu është tezja e saj.

‘Tezja jem e bukur’, shkroi ajo mbi fotografi.

Leonora ka kohë që nuk solli ndonjë projekt të ri ndërkaq Vjollca pak ditë më parë lëshoi këngën e re në bashkëpunim me Medën me titull ‘Motër e vëlla’.

Haxhiu ishte shumë aktive me këngë të reja, shumë prej të cilave ishin me Medën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm