Me kë po sjell duet Irma Libohova?

By

Irma Libohova dhe Jonida Maliqi gëzojnë një miqësi tash e shumë vite.

Por, duket se ka ardhur koha që të bashkohem edhe në muzikë.

Këtë lë të nënkuptohet postimi i Irma Libohovës në Instagram, ku shprehet se janë takuar për punë.

Detaje të tjera nuk janë bërë të ditura por një kombinim i tillë zgjon kuriozitet./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm