Sa shikime regjistroi për një javë ‘Mi Amore’?! (Video)

By

Të premten e kaluar saktësisht në ora 20.00 në YouTube u publikua një ndër bashkëpunimet më të komentuara të ditëve të fundit.

Bëhet fjalë për bashkëpunimin e Kidës dhe këngëtarit Ermal Fejzullahu. Një duet mjaft interesant që u pëlqye që në start nga adhuruesit e të dy palëve.

Brenda pak ditëve shënoi milionin e parë e ndërkaq akoma pa mbushur 7 ditë të plota i është afruar shifrës prej 2 milionë.

Aktualisht ‘Mi Amore’ nga Kida dhe Ermal Fejzullahu ka regjistruar mbi 1 milion e 700 mijë klikime./Prive

Artikuj të ngjashëm