Leonora Jakupi me fjalë prekëse në përvjetorin e babait të saj!

By

Leonora Jakupi sot ka kujtuar babanë e saj të ndjerë, me rastin e 23 vjetorit të vdekjes së tij.

Ajo në InstaStory, publikoi një foto nga vizita e saj në varreza.

“Sot 23 vite pa ty Babi, ishe dhe do të mbetesh krenaria jonë më e madhe,” shkroi artistja në mbishkrimin e fotografisë, që e kishte publikuar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm