Ky është projekti i madh i Miley Cyrus!

By

Dua Lipa ka shënuar suksese të shumta në industrinë e muzikës shqipe, e tashmë llogaritet si një nga artistet më me influencë në botë.

Këngëtarja me origjinë shqiptare shumë shpejt pritet të lansoj një tjetër projekt muzikor e kësaj rradhe do të jetë pjesë e një trio.

Lajmin e ka bërë të ditur Miley Cyrus ku thuhet se në këngën e re të saj ka bashkëpunuar me Dua Lipën dhe rokerin Billy.

Raporti i Duas me Mileyn tashmë dihet për shkak se kjo e fundit ishte me koncert dhe në Prishtinë në festivalin “SunnyHill”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm