Vajzat e Demi Moore përshkruajnë relapsin e saj: ‘Erdhi një përbindësh’

By

Demi Moore dhe tre vajzat e saj u ulën me Jada Pinkett Smith për të diskutuar sinqerisht se si i kapërcejnë luftërat në familjen e tyre dinamike.

Rumer, 31 vjeçare, Scout, 28, dhe Tallulah, 25 – të ciline Moore ndan me ish-burrin Bruce Willis – reflektuan për atë që ishte si të shohësh nënën e tyre, 56 vjeçare, të merrej me çështje të varësisë.

Në një klip nga episodi i së hënës i Red Table Talk në Facebook Watch – të cilin Pinkett Smith e moderon vajzën Willow, 18 vjeçare dhe nënën Adrienne Banfield-Jones, 66 – Tallulah tha se dukej si “erdhi një përbindësh”.

“Mbaj mend vetëm ankthin që shfaqej në trupin tim kur të kuptoja se sytë e saj po mbylleshin pak më shumë, mënyrën se si po fliste. Ose ajo do të ishte shumë më e dashur me mua nëse nuk ishte esëll, ” shtoi ajo.

“Ishte e vështirë,” tha Rumer.

Tallulah vazhdoi: «Ishte shumë e çuditshme dhe kishte momente ku do të zemërohej. Kujtoj se ishte shumë e mërzitur dhe e trajtonim si një fëmijë dhe duke folur me të si një fëmijë. Nuk ishte mamaja me të cilën jemi rritur. ”

Moore doli në publik me çështjet e saj të varësisë në kujtimet e saj të treguara, në “Inside Out”.

Çështjet e Moore me abuzimin e substancave filluan në vitet 20 kur ajo tha se fitoi një rol në operën ” General Hospital”. Ajo pranoi se ndihej nën presion dhe filloi të përdorë alkool dhe më vonë kokainë për të përballuar frikën e saj, gjë që shkaktoi humbje të harresës.

From l-r: Rumer Willis, Bruce Willis, Tallulah Belle Willis, Demi Moore, Marlene Willis and Scout LaRue Willis attend the after party for the Comedy Central Roast of Bruce Willis at NeueHouse on July 14, 2018 in Los Angeles, California.

Burimi: Foxnews.com

 

Artikuj të ngjashëm