Maluma në lidhje me modelen e famshme?

By

A ka takime mes modeles Winnie Harlow dhe këngëtarit kolumbian Maluma?

Burimet thonë se dyshja ishin në restorantin Latin Blend në Long Island City të martën me miq.

“Ata ishin në një zonë private,” tha një dëshmitar.

Harlow ishte gjithashtu në koncertin e fundit të Malumas në MSG, ku këngëtari filmoi një skenë me Jennifer Lopez për filmin e tyre të ardhshëm “Marry Me” me Owen Wilson.

Harlow u vetmua më vonë me të dhe “po kërcente shumë afër me të” në një parti në Up-Down. Por një burim tjetër tha që ata janë “thjesht miq të ngushtë”, shkruan PageSix.

Artikuj të ngjashëm