Nëse e plotësoni këtë ‘kusht’, Elinel publikon projektin e ri

By

Elinel, që tani emrin në Instagram e ka kthyer në Rrugaco, ka njoftuar se të dielën do të dalë një këngë e tij.

Projekti i shoqëruar me videoklip titullohet “Zoti i fatit”.

Por, reperi pati një ‘kusht’ nga ndjekësit nëse duan që kënga të lëshohet.

“boni 124636820484781582948249284 ziliard komente postohet”, ka shkruar Elinel me shaka.

Më poshtë mund të ndiqni pamjet e para të klipit të ri duke kujtuar që artisti ka sjellë disa këngë të reja javë më parë dhe me sa duket nuk e ka ndërmend të ndalet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm