Capital T e Samanta në Lidhje? Zbulohet e vërteta (VIDEO)

By

Gjatë javës që lamë pas, ata të dy u fotografuan pranë një kamionete akulloreje në Neë York.

E sikur ta bënin qëllimshëm, menjëherë nxitën spekulimet se ata të dy janë bashkë e në lidhje.

Mirëpo kjo nuk është aspak e vërtetë. Përpos që janë kolegë të mirë, në mes reperit Capital T dhe këngëtares Samanta Karavella, nuk ka asnjë raport romantik.

Këtë e kanë konfirmuar burime të Prive pranë artistëve, të cilët kanë thënë se gjithçka ishte rastësi!

Artikuj të ngjashëm