Leonita është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe po duket kështu

By

Kohë më parë u bë e ditur që çifti i njohur Granit dhe Leonita Xhaka do të bëhen prindër.

Disa vite pas kurorëzimit të dashurisë, Leonita është në pritjen e ëmbël, periudhë të cilën ajo ka preferuar ta kalojë e rezervuar dhe larg syrit të publikut.

Përpos detajit se po pret të bëhet nënë të cilin na e zbuloi përmes fotove me bark të rrumbullakosur, Leonita nuk ka treguar më shumë.

Mirëpo, me afrimin e kohës së lindjes, përgatitjet ajo i ka zbuluar përmes rrjeteve sociale.

Mirëpo Graniti, një baba krenar dhe shumë dashuruar në gruan e tij e cila është në ditët e fundit të shtatzënisë, postoi një foto në Instagram. Dyshja duken tejet të lumtur duke pozuar krah njëri tjetrit dhe Graniti i cili ka mbështetur duart në barkun e rrumbullakët të Leonitës. /Prive.al

View this post on Instagram

👶🏻❤️

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) on

 

Artikuj të ngjashëm