Një ditë pasi e hapi, reperi zhduk llogarinë në Instagram

By

Jay-Z tashmë është larguar.

Reperi 51 vjeçari bëri bujë pasi iu bashkua Instagramit të mërkurën, duke ndjekur vetëm gruan e tij, Beyonce.

Megjithatë, deri të enjten, fansat vunë re se llogaria e artistit nuk ishte më e disponueshme.

Jay-Z kishte shpërndarë një postim duke promovuar filmin “The Harder They Fall”, të cilin ai e prodhoi dhe siguroi muzikë në kolonën zanore.

Pas publikimit të filmit, ai çaktivizoi llogarinë.

Artikuj të ngjashëm