E veçanta e klipit të ri të AZET (VIDEO)

By

Dy ditë më parë, Azet publikoi projektin e ri, disa muaj pas vdekjes së babait dhe menaxherit të tij.

Reperi shqiptar, me famë në Evropë dhe më tej, lëshoi këngën me titull “Money Money” të realizuar nga DJ A-Boom, e me klip të realizuar nga Fati.tv.

Por a e dini të veçantën e këtij videoklipi?

Azet erdhi në Prishtinë për të xhiruar dhe dy fëmijë flasin vetëm shqip në fillim të videos.

Edhe pse reperi këndon gjermanisht gjatë gjithë kohës dhe njihet shumë atje, ai nuk i harron asnjëherë shqiptarët dhe tregon me mburrje prejardhjen./Prive.al

Artikuj të ngjashëm