Çfarë veshi Bebe Rexha dhe yjet e tjerë në dasmën glamuroze të Paris Hilton?

By

Paris Hilton dhe Carter Reum janë martuar!

Dyshja thanë “PO” në pronën e gjyshit të saj të ndjerë Barron në Bel-Air të enjten.

Në ceremoninë prestigjioze, Paris pati të ftuar shumë të famshëm, natyrisht.

Më poshtë mund të shihni veshjet e të famshmëve që ishin prezent në dasmën e saj. /Prive.al

Emma Roberts dhe Cade Hudson

Paula Abdul

Kyle Richards dhe Mauricio Umansky

Christine Chiu

Stacey Bendet

Bebe Rexha

Artikuj të ngjashëm