Çmendeni pas të dashurës tuaj por nuk jeni njeri i surprizave, ja disa ide që ta befasoni atë

By

Pavarësisht se me çfarë lloj gruaje jeni në lidhje, pavarësisht nga ajo që ajo thotë me zë të lartë, një befasi që tregon anën tuaj romantike gjithmonë do të vlerësohet!

Këtu janë disa befasi të vogla që mund të bëni për të surprizuar një grua dhe të vendosni një buzëqeshje në fytyrën e saj dhe do t’ju fitojë juve një vend të përhershëm në zemrën e saj.

Përgatitni mëngjesin për të

Mund të duket klishe për disa, por thellë brenda të gjitha gratë, adhurojnë një partner i cili është i mjaftueshëm i kujdesshëm për t’i shërbyer atyre mëngjes në shtrat. Kjo tregon se ju kujdeseni dhe vlerësoni gjithçka që ajo bën për ju.

Shënime të vogla dashurie

Ndoshta më e lira nga të gjitha, lënia e shënimeve të lezetshme për të menjëherë do të ndezë një buzëqeshje veshi deri në vesh në fytyrën e saj të bukur. E dini që e doni, edhe ajo e di, por duke i treguar asaj në një mënyrë kaq të ëmbël, me siguri do ta bëjë atë të notojë në lumturi.

Takim darke

Kështu që shumë çifte hyjnë në një marrëdhënie dhe koncepti për të dalë në takim del plotësisht nga dritarja. Dilni prej zonës së rehatisë në marrëdhënie dhe befasojeni atë me një udhëtim në restorantin e saj të preferuar për darkë apo edhe bistro-n më të ri në qytet për drekë. Gratë i adhurojnë këto gjëra!

Udhëtim romantik

Kjo mund të marrë një planifikim nga ana juaj, por nëse luani kartat tuaja si duhet dhe merrni të gjitha hapat me radhë, duke habitur atë me një udhëtim romantik për dy, do të jetë vetëm bileta për të ngrohur zemrën e saj. Nuk është e nevojshme të jetë as një pushim ekstravagant; një largim i thjeshtë i fundjavës do të bëjë mrekulli për marrëdhënien tuaj dhe do ta bëjë atë të ngazëllyer.

Befasojeni me lule në punë

Ju e keni parë atë në filma dhe shfaqjet tuaja të preferuara televizive: papritur dërgimin e luleve për një grua ndërsa ajo është në punë. Kjo shfaqje publike e dashurisë gjithmonë kalon mirë me një grua. Ajo kënaqet pa fjalë, dhe kolegët e saj do të mahniten: më shumë pikë fituese për ju! Edhe nëse nuk mund të përballoni një tufë lulesh të plotë dhe një shërbim të dërgimit të buqetës, edhe një trëndafil i thjeshtë në xhamin e makinës së saj do të ishte mrekulli!

Bëni punët e shtëpisë së saj

Askush nuk i pëlqen të bëjë punët e shtëpisë, as ajo, as ti, askush. Me fat për të, ju jeni lloj partneri që nuk e keni mendjen ta lini të bëjë të gjitha punët. Thuaji asaj që ajo ka ditën e pushimit nga ato punët e bezdisshme dhe ajo do të jetë e tëra buzëqeshje.

 

 

Artikuj të ngjashëm