Rita Ora shfaqet shumë seksi për Vogue (FOTO)

By

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Rita Ora, përveç se shumë e talentuar, ka edhe një pamje që i përkon me zërin: TË BUKUR.

E angazhuar me projekte të reja së fundmi, ajo po paraqitet pa ndalë në intervista dhe fotosesione, sikur ky i fundit për revistën prestigjoze Vogue, ku ajo shfaqej thjeshtë e mahnitshme.

Veshur mbanë një rrobë fjetjeje prej mëndafshi, ndërsa flokët ka filluar t’i mbajë më ndryshe se zakonisht.

Rita ka rikthyer modelin e kaçurrelave të lëshuara, ndërsa ngjyrën e ka si gjithmonë, bjonde. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm