‘Leje pas’ rikthen Gjirën në skenë

By

Boom! Rikthimi u bë!. Këngëtarja Gjira, pas një kohe shumë të gjatë është rikthyer me në projekt të ri.

“Leje pas”, titullohet kënga më e re e këngëtares shqiptare, e cila është shoqëruar me videoklip.

Si çdo herë tjetër, edhe kësaj rradhe kënga është shkruar dhe punuar nga Gjira.

Për instrumentalin muzikor është përkujdesur Bigdeal Records, kurse xhirimet e kripit i ka kryer LenaZ, motra e këngëtares vetëm pak javë pas lindjes. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm