Melinda një vogëlushe e ëmbël në shkollë fillore

By

Trendi për të postuar fotografi që kërkojnë ndjekësit po vazhdon, dhe së fundmi ishte Melinda ajo që iu bashkua.

Një nga ndjekësit e saj në Instagram i kërkoi asaj të publikonte një fotografi kur ajo ishte një vogëlushe në shkollë fillore.

Dhe ajo kështu bëri! Publikoi fotografinë të shkrepur gjatë ditëve kur kishte filluar shkollën dhe ishte një vogëlushe jashtëzakonisht simpatike.

Më poshtë mund të shihni të plotë postimin e saj në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm