Këngëtarja e aktori i famshëm po ‘lulëzojnë’ nga dashuria (FOTO)

By

Janë ndër çiftet më simpatikë nga bota e të famshmëve.

Këngëtarja e famshme ka një të dashur shumë simpatik dhe bashkë, bëjnë atë çiftin perfekt.

Miley Cyrus 24 vjeçare, ka qenë e pranishme në mbrëmjen e premierës së filmit Thor: Reganrok, duke e shoqëruar të dashurin e saj, aktorin Liam Hemsworth në tepihun e kuq.

Dhe ylli i filmit Hannah Montana, dukej e mahnitshme në fustanin e saj me lule në tapetin e kuq të teatrit El Captain në Hollyëood. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm