Kjo është nëna e motrave Mustafa (FOTO)

By

Me vitet që kalojnë duke shënuar suksese të fëmijëve që solli në jetë, ajo pa dyshim është një nënë krenare.

Por, ky fakt, në asnjë moment nuk ka ndikuar që nëna e motrave Mustafa të ekspozohet dhe të njihet shumë në publik.

Deri sot, fotot e zonjës kanë qenë të rralla por ka mjaftuar një postim i të voglës Lule që ndjekësit të familjarizohen me të.

Lulja ka ndarë me fansat një foto me nënën në të cilën lehtësisht vërehet hiperaktiviteti i saj.

Si shumë energjike, ajo shihet teksa mban nënën në shpinë gjatë shkrepjes së imazhit. ‘Më e shtrenjta ime’ – është përshkrimi që përmbyll postimin e Lules. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm