Ledina Çelo nis pushimet në Abu Dhabi, këngëtarja shfaqet atraktive (FOTO)

By

Këgnëtarja Ledina Çelo i ka gjetur kohë vetes që të pushojë tani në mes të marsit.

Ajo me familjen e saj janë drejtuar për në njërin ndër vendet më të bukura të botës që i takon Lindjes së Mesme.

LAJMI VAZHDON NËN LINK: 

Çelo ndodhet në Abu Dhabi me fëmijët dhe bashkëshortin, pas një paraqitjeje të suksesshme që pati me 17-të shkurt në koncertin e 50-të vjetorit të karrierës së këngëtarit Sabri Fejzullahu.

Tani ndodhet me pushime, mirëpo në një intervistë për Prive, ajo ka deklaruar se po planifikon t’i kthehet muzikës pas një pauze goxha të gjatë nga skena. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm