Festë në familjen e  Shyhrete Behlulit, fillojnë edhe urimet (FOTO)

By

Këngëtarja Shyhrete Behlulu ka një arsye të madhe që në shtëpinë e saj të ketë festë.

Djali i saj i parë Kushtrim Salihu, po feston ditëlindjen dhe urimi i parë për të ka ardhur nga bashkëshortja, Learta Jakupi.

Ajo e ka uruar bashkëshortin e saj në Instagram, duke iu referuar edhe me emra përkëdhelës.

“Urime Ditëlindjen Nys ❤, Të dua për gjithë jetën!”, ka shkruar Learta në urimin e saj për bashkëshortin. /Prive.al

Urime Ditëlindjen Nys ❤️ Të dua për gjithë jetën!

A post shared by Learta Jakupi (@leartajakupi) on

Artikuj të ngjashëm