Ka 10 vjet që Rozana Radin nuk e kemi parë kështu!

By

Është e sigurt të thuhet që Rozana Radi është mbretëresha e baladave dhe teksteve të ndjera!

Përgjatë karrierës së saj , ajo i ka dhuruar publikut disa nga tekstet më të bukura të dashurisë, qoftë nën interpretimin e saj, qoftë nga një tjetër artist.

Për më tepër, këngëtarja është distancuar nga muzika që një kohë, sepse i është përkushtuar maksimalisht sipërmarrjeve të saj.

Por, ajo po rikthehet aty ku nisi gjithçka – tek kënga!

Kësaj here nuk do të kemi një baladë nga artistja, por një këngë ritmike tani në prag vere.

“Pas 10 vitesh vi me një këngë ritmike”, shkruan ajo në postimin e saj teksa shfaqet në studio muzikore. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm