Learta dëshmohet në kuzhinë, ja çfarë ka përgatitur!

By

Është një nuse tipike shqiptare.

E bukur, respekton vjehrrën dhe gatuan pa përtesë. Madje këtë e dëshmon edhe përmes rrjeteve sociale, duke publikuar fotografi të gatimeve të saj.

Ditë më parë kishte gatuar një ëmbëlsirë dhe kishte gostitur vjehrrën e saj, këngëtaren e famshme Shyhrete Behlulin.

Tani nusja më e famshme në Kosovë, Learta Jakupi i është përveshur punës për të gatuar të tjera ëmbëlsira.

Imazhet nga kjo ditë prej plot punësh, Learta ka publikuar në profilin e saj në Instagram, ku shihet të ketë përgatitur ‘muffins’ dhe të ashtuquajturat ‘bombica’.

Është me fat kush do i shijojë. Learta na fute lakminë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm