Meda feston ditëlindjen dhe urimin më të bukur e mori nga bashkëshortja

By

Këngëtari shumë i dashur, Meda sot feston ditëlindjen. Ai mbush plot 41 pranvera.

Ndër shumë miq, ndjekës, kolegë dhe familjarë që i uruan ditëlindjen, më i bukuri është ky i bashkëshortes së tij, Luljetës.

Ajo publikoi një fotografi e veshur me veshje kombëtare ku shihet pranë Medës.

“Happy Birthday My Love ❤️ paq shendet dhe lumturi edhe 100 pranë neve”, shkruan ajo. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm