Kjo është Dua Lipa kur ishte e vogël (FOTO)

By

Dua Lipa tani është një vajzë e bukur, atraktive dhe mjaft simpatike.

Por duket se e tillë ka qenë gjithmonë. Në një fotografi që ajo ka publikuar në profilin e saj në Instagram, Dua ka të njëjtën ëmbëlsi me të cilën shfaqet edhe sot.

Në fotografinë e postuar në këtë rrjet social Dua shfaqë qartë po ashtu se dashurinë e dëshirën për muzikën e kishte të kahershme.

Këngëtarja me prejardhje kosovare e me famë botërore, përmes kësaj fotografie po ashtu ka dhënë datën se kur do e publikojë këngën e re.

Lansimin e projektit të ri muzikor e kishte paralajmëruar për të martën, mirëpo e anuloi në solidarizim me viktimat e sulmit terrorist në Manchester. /Prive.al

FRIDAY 26/05 10AM UK TIME I WILL BE RELEASING THE #LIYL MUSIC VIDEO. WATCH THIS SPACE ?

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Artikuj të ngjashëm