Pas shumë vjetësh, këngëtarja e famshme po i rikthehet muzikës

By

Zëri i saj ka mahnitur botën dhe për vjet e vjet, ajo ishte një divë e muzikës pop.

Arrinte notat më të larta dhe këngët e saja ishin hite të kohës. Mirëpo ajo sikur e la muzikën dhe karriera e saj u zbeh.

Image result for christina aguilera

Këngëtarja e famshme Christina Aguilera, u ka premtuar fansave të saj se muzikën e re e ka rrugës.

38 vjeçarja e ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, të yllit që ka në Hollywood Walk of Fame, ndërsa ka marrë një koment nga një fans i saji që i thotë: “E dashur Christina Aguilera, ku dreqin është albumi yt i ri?

Ajo më pas ka shkruar se albumi i saj i ri po vjen.

Christina nuk ka realizuar album të ri që nga viti 2012-të, kur ajo kishte lansuar “Lotus”. /Prive.al

Image result for christina aguilera

 

Artikuj të ngjashëm