Si e provokoi keq Noizy – Luanën për Getin? (VIDEO)

By

Këtë fundjavë, reperi Noizy dhe Luana Vjollca u bënë ‘bashkë’.

Arsyeja ishte një kombinim i organizatorëve të një koncerti në Gjakovë me ç’rast dy artistët performuan brenda një nate.

Një zhvillim i tillë u prit me interes marrë shkas nga fakti që Luana është kunata e Getit, rivalit të përbetuar të Noizyt.

Ky detaj nuk u kapërdi lehtë nga lideri i OTR i cili në performancën e tij ka përfshirë edhe diss-in ndaj Getit dhe një mesazh të qartë të lëshuar përmes mikrofonit ku është shprehur: ‘Të fala kunatit’.

Duket se përkunder viteve që po kalojnë dhe tendencave që shumë artistë të pajtohen me njëri-tjetrin mes Getit dhe Noizyt ekziston ende një hendek i pakapërcyeshëm i rivalitetit dhe inateve të forta. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm