Lansohet klipi i ‘Walk Away’ nga Ledri, Buta, Singullar dhe Lumi B

By

Ledri Vula, Buta, Singi dhe Lumi B e publikuan klipin e bashkëpunimit të tyre të ri, të quajtur “Walk Away”.

Teksti i këngës u shkrua nga vet reperët.

Nëse nuk e dini, projekti është pjesë e albumit të Ledrit që quhet ‘1 goat për ty’.

Më poshtë mund ta shihni klipin.

Artikuj të ngjashëm