A e pëlqejnë fëmijët e Mentorit muzikën e tij?! (Video)

By

Është një artist mjaft i përmendur në shtypin rozë për specialitetin e tij. Baladat e prekshme përfaqësojnë këngëtarin që shpeshherë ka qenë sinonim i ‘zhiletës’.

Por nuk bëri zhurmë vetëm me balada, Mentori është senzacion edhe me këngën ‘Moj dashnija jeme a je gjallë’, që u këndua edhe nga kolegët e tij.

Pavarësisht që është shumë i pëlqyer e i kërkuar, fëmijët e tij mesa duket kanë shije tjetër të muzikës.

Kurtishi tregon që ata janë të rinj dhe janë më të fokusuar në këngët moderne./Prive.al

Artikuj të ngjashëm