Kështu duket pas operacionit gjoksi i Çiljetës

By

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga që sot iu nënshtrua operacionit për zvogëlimin e gjoksit për tre numra, nga gjashtë në tre, gjithçka e ndau me publikun.

Momentin e hyrjes në operacion dhe zgjimit nga anestezioni, u shpalos nga Çiljeta hap pas hapi në rrjete sociale.

Këngëtarja para pak minutash ka publikuar edhe fotografinë e gjoksit të saj. Ja si duket ai.

Artikuj të ngjashëm