Stresi vjen në bashkëpunim në projektin e ri (VIDEO)

By

Stresi ka lansuar projektin e ri muzikor që është bashkëpunim.

“Jo Jo Jo” quhet bashkëpunimi i Stresit dhe Pakufijt.

Më poshtë mund ta dëgjoni të plotë këngën. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm