Kylie Jenner kritikohet rëndë për kostumin e Halloween-it të vajzës së saj

By

Vajza e Kylie Jenner bëri bujë për kostumin e saj për Halloween, pasi u vesh si në një version mini i së ëmës për Met Gala.

Kostumi për Halloween i vajzës së Kylie Jenner, do t’ua ëmbëlsojë ditën

Ylli Keeping Up with the Kardashians ndau një foto të vajzës së saj 20 muajshe, të cilën e ndan me Travis Scott dhe me të postuar fotot e vajzës u kritikua rëndë nga ndjekësit e saj.

Image result for stormi webster halloween costume
Disa ndjekës e quajtën kostumin “narcizoid” dhe të tjerë thanë se Stormit nuk duket se i pëlqen veshja dhe mund të ketë preferuar të vishej si diçka tjetër, përkundrazi, si personazhet vizatimorë të fëmijëve.

Burimi: People.com

Artikuj të ngjashëm