‘U harrua’ vjen nesër nga Skerdi dhe Teuta Selimi

By

Skerdi dhe Teuta Selimit do t’i sjellin publikut edhe bashkëpunimin e dytë mes tyre.

Ata, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, kanë bërë të ditur se “U harrua” është titulli i këngës së tyre më të re.

Ajo do të publikohet nesër duke filluar nga ora 18:00.

Artikuj të ngjashëm