Ja kush është i dashuri i Gjirës!

By

Si fytyrë e njohim tash e disa muaj falë rrjeteve sociale dhe postimeve të shpeshta në to nga Gjira.

Këngëtarja ka kohë që e ekspozon të dashurin e saj dhe kohën e kaluar me të por në në çdo moment duke mos i zbuluar identitetin.

Deri tani, nuk dihej asgjë për personin e zemrës të Gjirës përpos që ai është një futbollist shkruan Prive.al.

Mësohet se ai është shqiptari Ali Ibrahimaj, 25 vjeçar që luan për ekipin e SV Waldhof Mannheim.

Kujtojmë se ishte përfolur një kohë që Gjira është distancuar nga muzika me kërkesë të të dashurit por kjo ishte mohuar kategorikisht nga vetë këngëtarja në intervistën dhënë emisionit Prive.

Artikuj të ngjashëm