Këngëtari i njohur thotë se të qënit baba i ri ‘ishte gjëja më e frikshme në botë’

By

Këngëtari i njohur dhe ish-ylli i grupit ‘One Direction’ flet hapur se të qënit baba i ri ishte eksperienca më e frikshme e jetës së tij.

“Unë nuk kam asgjë për të fshehur – unë jam vërtet i lumtur tani,” Liam Payne shton në intervistën e tij për MTV, shkruan ekskluzivisht revista PEOPLE.

Ai foli hapur për MTV News në lidhje me atë se si ai “ndryshoi masivisht” që kur u bë baba i djalit Bear Grey në Mars 2017.

Related image

Payne ishte vetëm 23 vjeç kur ai dhe ish-e dashura e tij Cheryl u bënë prindër për herë të parë dhe nuk ishte e lehtë të fillosh një jetë të re, ndërsa ai vetë ende po rritej.

“Në fillim është gjëja më e frikshme në botë,” sepse mendon, “Oh Zoti im, unë duhet të kujdesem për këtë gjë të vogël,” tha këngëtari për atësinë e re. “Unë isha aq i ri kur u bëra baba, gjithashtu. Kështu që është një kurbë mësimi gjatë gjithë kohës. ”

“Ju mendoni se do t’i keni të gjitha përgjigjet menjëherë dhe nuk i keni,” sepse jeni ende duke e kuptuar veten, “shton ai. “Ju nuk jeni vetëm duke u kujdesur për veten tuaj dhe të mësoni për veten tuaj, tani, ju po përpiqeni të mësoni këtë gjë të vogël që që ka nëvojë për ju.”

Image result for liam payne bear

 

 

Artikuj të ngjashëm